Uspješno odrađen  „4. Sisački gimnastički vikend“

imp

U organizaciji ŠGK “Sokol” Sisak prošli vikend, 20. i 21. lipnja 2015., održan je 4. Sisački gimnastički vikend tijekom kojeg su održana natjecanja u sportskoj gimnastici koja su uključena u godišnji kalendar Gimnastičkog Saveza.

U subotu je održano Otvoreno prvenstvo grada Siska u “A” programu za mlađe kategorije te parove u kategoriji seniori/seniorke.

Sudjelovalo je 29 natjecatelja/ki u mađim kategorijama i 2 seniorska para iz ukupno 10 Hrvatskih klubova.

preča – Josip Vukovac – GK Hrvatski sokol – Vinkovci

Zanimljivo je da Luka Vuković iz GK Ogulinski sokol bio drugi  na čak četiri sprave, ali nažalost nije uspio doći do pobjede.

Ekipni pobjednici: ZTD Hrvatski sokol iz Zagreba

PAROVI: prvo mjesto Marija Sara Mihelić – GK Samobor i Krešimir Majdandžić – ŠGK Sokol Sisak

U nedjelju je održano 2.Kolo regije Sjever – kvalifikacija za Završnicu Kupa Hrvatske, na kojem je sudjelovalo 160 gimnastičara/gimnastičarki iz svih 9 klubova Regije sjever.

Muška ekipa kadeta iz GŠK “Sokol” Sisak osvojili je drugo mjesto, a najuspješniji pojedinci iz Siska bili su Filip Suprina i Matej Šaban koji su u svojim kategorijama osvojili prvo mjesto te Augustin Plavec koji je uz veliku konkurenciju u svojoj kategoriji osvojio treće mjesto.