Uspješan nastup Karate kluba Tigar

imp

U organizaciji Karate kluba Bushido iz Zagreba u nedjelju, 10. svibnja, održan je 7.karate kup prijateljstva na kojem je nastupilo 300-njak natjecatelja iz 40 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Mađarske.

U jakoj konkurenciji u borbama nastupali su i karataši Karate kluba Tigar iz Siska u sastavu Nikolina Golomboš, Lucija Bunjevac, Robert Glavaš , Roko Dumbović i Saša Milinović, te ostvarili odličan uspjeh.

Nikolina i Lucija su uvjerljivo pobjedivši sve protivnice došle do finala gdje je u međusobnoj borbi u kategoriji učenica do 44 kg, bolja bila Nikolina te se i na ovom natjecanju okitila zlatnom medaljom . Drugo mjesto , osvojio je i Rober Glavaš u kategoriji učenika do 30 kg. Saša Milinović , najstariji među “tigrićima” osvojio je broncu u kategoriji mlađih kadeta do 52 kg, . Sljedeći ispit članovi Karate kluba Tigar imaju na 4. memorijalnom turninu “Igoru Maleku u čast”, ove subote u Dvorani Brezovica.