Tigrići brončani u Karlovcu

ibb

Na karate turniru Karlovac Open održanom u nedjelju, Sisak je i ove godine imao svoje predstavnike. Na karlovačkom turniru nastupilo je ukupno 377 natjecatelja iz 40 klubova iz Hrvatske , Bosne i Hercegovine i Slovenije, među njima i Karate klub Tigar iz Siska. Od “tigrića” su nastupali Lara Pahić, Korina Klarić, David Makar, Lovro Vujić, Robert Glavaš i Borna Ovanin.

Natjecanje je započeo David Makar koji je u kategoriji mlađih učenika u katama osvojio brončanu medalju, Lara Pahić nastupala je prvi put u starijoj i službenoj kategoriji učenica gdje je odmah pokazala da joj je mjesto na postolju i osvojila broncu.

Korina Klarić je u kategoriji učenica do 40 kilograma također osvojila broncu, a brončani niz Tigrića u Karlovcu zaključio je Robert Glavaš u kategoriji mlađih kadeta do 45 kilograma.