Od sportske 2019.godine karatisti Siska opraštaju se u Varaždinu

kh

Članovi Karate kluba Sisak osvojili medalje na turniru Sv. Nikola, a pripremaju se za Shito Ryo Kup.

Natjecanje 15. međunarodni karate turnir “Kup Sv. Nikola” je održano u organizaciji Karate kluba Varaždin i Hrvatskog karate saveza u subotu 23. studenoga u sportskoj dvorani Arena u Varaždinu. Okupilo je 485 natjecatelja iz 50 klubova iz Hrvatske, Mađarske i BiH.

Redoviti sudionici su i članovi Športskog karate kluba Sisak, a ove godine za ŠKK Sisak su nastupili: Leona Knežević, Adem Kekić i Matea Bašić.

Leona Knežević je u konkurenciji katašica, mlađih kadetkinja, ostvarila super plasman. Osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju.

Adem Kekić je u konkurenciji učenika -30 kg, kroz odlične borbe u repasažu, osvojio 3. mjesto i brončanu medalju.

Brončanu medalju u borbama je osvojila i juniorka Matea Bašić, u konkurenciji + 59 kg.

Pred članovima Športskog karate kluba Sisak još je jedno, ujedno i posljednje natjecanje u ovoj godini. Sredinom prosinca ponovo slijedi okupljanje u Varaždinu, na tradicionalnom Shito Ryu Kupu.