Novih 10 medalja za Tigriće

nn

261020211635251243.jpeg

Jučer, 8. listopada 2017., održan je 5. Grobničan Cup u Čavlima na kojem je sudjelovalo 500 natjecatelja iz 50 klubova iz Hrvatske , Bosne i Hercegovine, Slovenije i Italije. Na ovom natjecanju sudjelovalo je 7 članova sisačkog Karate kluba Tigar: Vanja Šabić, Korina Klarić, Tia Škrljac, Lucija Bunjevac, Lovro Vujić, Roko Dumbović i Andreas Glavaš. Tigrići su ovoga puta ostvarili i više od 100% te su se vratili u Sisak s 10 medalja!

VANJA ŠABIĆ – 3. mjesto ( Učenice Kate open)
TIA ŠKRLJAC – 1. mjesto i 3. mjesto (ml.kadetkinje -40kg/kadetkinje -47kg)
KORINA KLARIĆ – 3. mjesto (učenice -36kg)
LUCIJA BUNJEVAC – 2. mjesto I 1. mjesto (kadetkinje -54kg / kadetkinje open)
LOVRO VUJIĆ – 1.mjesto (učenici -46kg)
ROKO DUMBOVIĆ – 3. mjesto i 3. mjesto ( ml. kadeti -41kg/kadeti -52kg)
ANDREAS GLAVAŠ – 2. mjesto ( Juniori Kate)

Čestitamo!

22366455_483319098702911_6305992375693900982_n

najčitanije