Tražite posao?

mj

Laser Ing 3

Laser inženjering iz Zagreba, zapošljava!

Sponzorirani članak

Laser Inženjering d.o.o. specijalizirana tvrtka za rezanje, strojnu obradu i nabavu metala iz Zagreba, sisačka cesta 11, zbog novootvorenih poslova, zapošljava pet pomoćnih radnika u proizvodnji. Prijaviti se mogu oba spola.

Potrebni uvjeti su: osnovna škola –  niži razredi, završena osnovna škola ili Srednja škola 3 godine, te  godinu dana radnog iskustva. Postoji i mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

Opis poslova:

  • preuzimanje radnih zadataka od operatera na strojevima sukladno internoj proceduri te temeljem istih prikupljanje materijala u skladištu; dostavljanje prikupljenih materijala do stroja; postavljanje materijala (ploča)  na postolje stroja; pomoću viličara postavljanje materijala na strojeve
  • u slučaju manjih proizvoda po izvršenoj strojnoj operaciji prikupljanje gotovih proizvoda; sortiranje istih po kupcima, čišćenje proizvoda, pakiranje proizvoda, lijepljenje deklaracije na proizvode, slaganje na paletu; dostava gotove proizvode i odlaganje u skladište gotovih proizvoda sukladno internoj proceduri,
  • u slučaju velikih proizvoda, skidanje proizvode sa stroja  uz pomoć krana i viličara, lijepljenje deklaracija na proizvode; premještanje proizvoda pomoću viličara u skladište gotovih proizvoda sukladno internoj proceduri
  • vraćanje iskoristivog ostatka ploče pomoću viličara na predviđenu stalažu, održavanje prostora uz stroj prohodnog i urednog
  • dnevno održavanje i čišćenje stroja i pogona; tjedno temeljitom održavanje čistoće stroja i pogona sukladno internoj proceduri
  • postupanje sa škartom prema uputama operatera na strojevima
  • prema potrebi pomoć u obavljanju poslova operaterima na drugim strojevima ili dijelovima proizvodnje, isključivo prema njihovim uputama i pod njihovim nadzorom
  • obavljanje i ostalih poslova prema nalogu nadređenog

Mjesto rada je Zagreb, a rad je organiziran u dvije smjene. Ugovor se sklapa na neodređeno vrijeme uz naknadu troškova prijevoza, bez smještaja.

Prijave se, do 15. prosinca, zaprimaju na adresu:

Laser inženjering, Sisačka cesta 11, 10020 Zagreb, ili e-mailom na : info@laser-ing.com

najčitanije