Sara Pejak osvojila broncu s ekipom na Svjetskom pojedinačnom kupu u Estoniji

Sara

Sisačka kuglačica Sara Pejak u Estoniji brani hrvatske boje na na Svjetskom pojedinačnom kupu. Sara je s ekipom osvojila izvrsno 3. mjesto u kategoriji U23. Na natjecanju je sudjelovalo 13 ekipa, a uz Saru Pejak, Hrvatsku su predstavljale i Matea Juričić, Venesa Bogdanović, Magdalena Skreblin, Anamarija Grdić, Amela Nicol Ibrišević, Tamara Sinković i Paula Polanšćak.

Sara je sada u svoju kolekciju „velikih medalja“ dodala još jednu. Podsjetimo, prošle je godine na SP za mlađe juniore u kategoriji U18 osvojila zlato u disciplini Sprint, potom je osvojila zlatnu medalju i u ekipnom dijelu natjecanja te brončanu u kombinaciji. Prošle je godine proglašena i za najuspješniju sportašicu Sisačko-moslavačke županije, a Grad Sisak proglasio ju je sportašicom godine. Njezin Kuglački klub Siscia, i Grad Sisak i Sisačko-moslavačka županija proglašen je za najbolju žensku ekipu u 2021. godini.