Utakmica izgubljena, bod osvojen

kh

OK Sisak je prošli vikend bio domaćin vodećoj momčadi prvenstva, ekipi osječke Murse. Gosti su pobijedili rezultatom 2:3 (24:26, 25:18, 25:20, 25:27, 13:15).

Siščani su u utakmicu ušli lošije i izgubili prvi set. No nakon stabiliziranja svojih redova “vratili su vodu na svoj mlin” i ubrzo osvojili iduća dva seta. Iako je u završnici četvrte dionice utakmice domaća ekipa vodila rezultatom 24:23, taj set ipak je otišao na stranu gostiju.
U ruletu petog seta ekipa Murse je na samom startu napravila razliku od nekoliko poena i uspješno je održavala sve do završetka susreta. OK Sisak je utakmicu izgubio, ali osvojio vrijedan bod i zauzima 5. mjesto na tablici sa 24 boda. Sljedeću utakmicu odbojkaške Superlige Siščani igraju u gostima kod Centrometala iz Nedelišća.

OK Sisak: Alić, Tepavac, Vakufac, Cvanciger, Duraković, Vaško, Alihodžić, Šarar, Senčar, Velić, Simić, Senjak, Blažević, Šajnić. Trener: Mirsad Bob Šarčević