U gradskoj sportskoj dvorani Zeleni Brijeg rukometaši Siska svladali goste iz Rugvice s minimalnih 29:28

Rukomet

Više od 40. minuta gostujuća momčad pod vodstvom trenera Miroslava Vicića bila je ta koja je vodila glavnu riječ na terenu. Prvih trideset minuta zaključeno je rugvičkim vodstvom 18:14, da bi semafor u 37. nakon gola Ivana Čupića pokazivao 17:23. Sve je u tim trenucima mirisalo na pobjedu gostiju, a nakon što su se probudili i domaći navijači u novoizgrađenoj dvorani Zeleni brijeg kojih je bilo 300-tinjak, bilo je sve teže igrati za momčad trenera Vicića.

Korak po korak sisački rukometaši su topili rugvičku prednost te u 46. po prvi puta poveli (25:24), nakon čega je utakmica ušla u neizvjesne vode.

Imali su naši rukometaši i vodstvo 26:25, da bi Rugvica mini serijom 3:1 u 55. povela 28:27, no bio je to posljednji rugvički gol na utakmici, koju domaći rukometaši rješavaju golovima Ražića i Pijalovića u svoju korist.

Iako su imali pola minute za možebitno izjednačenje, do njega Rugvičani na kraj nisu stigli.

Slijedeće 3. kolo naši rukometaši gostuju kod ekipe Spačve iz Vinkovaca, a utakmica je na rasporedu za vikend 1./2.10.