Tea Ilijević osvojila zlato, Mirta Ilijević broncu

347390547 719598316633689 1067170308824571157 N

Streljaši kluba „HVIDR-a“ Sisak za vikend su sudjelovali na Prvenstvu Hrvatske SMK, a mlađi dio ekipe  na 19. trofeju grada Vrbovca.

Ekipa u sastavu Gjorgji Arsoski, Siniša Lovrenović i Tihomir Ilijević pogodila je 947 krugova i zauzela 10. mjesto. Pojedinačno najbolji rezultat pogodio je Ilijević, 334 kruga bila su dovoljna za 33. mjesto. Arsoski je pogodio 320 krugova i zauzeo 41. mjesto, a Lovrenović sa 298 krugova 53. mjesto.

Mlađa ekipa, na žalost, nije ostvarila dobar rezultat zbog zdravstvenih problema sa Zojom Šaban. Najuspješnija je bila Tea Ilijević koja je sa 191 krugom osvojila 1. mjesto. Iznenađenje turnira bila je Mirta Ilijević koja zbog obveza na fakultetu nije gađala gotovo dvije godine, ali ipak je pogodila 185 krugova i osvojila broncu. Marko Dragosavac je pogodio 181 krug što ga je smjestilo na 4. mjesto. Daria Detković je osvojila 11. mjesto sa 169 krugova. Sestre Branković su zauzele 12. i 13. mjesto. Tara sa 168, a Zara 167 krugova. Mia Malčić je sa 161 krugom 14. , a Zoja Šaban koja je morala prekinuti meč 16. sa 119 krugova te završila na posljednjem mjestu.

Mirta i Tea Ilijević Vrbovec 18.06.2023.