ŠPK Top Step odličan u Dalmaciji!

ibb

Putovanje Športskog plesnog kluba Top Step iz Siska na turnir u Makarsku i Split koje je započelo 1. lipnja punim autobusom uz još tri osobna automobila, rezultiralo je uspomenama za cijeli život i izvrsnim rezultatima:

21 zlatno odličje, 7 srebrnih, 5 brončanih, 2 zlatna pehara i 43 zlatnih značkica, 118 srebrih značkica i 4 brončane značke!

Makarska, 2.6.

Mlađi osnovci do 9 god.
Tin Kral i Lora Arabadžić – 5 srebra
Fran Čunčić i Tara Bećirević – 3 srebra 2 bronce
Tamara Matić – 3 zlata, 2 srebra
Gabrijela Šuštić – 2 zlata, 6 srebra
Lora Arabadžić- 6 srebra
Tara Bećirević – 5 srebra
Laura Rupčić – 5 srebra

Osnovci do 11 g.
Patrik Cvitić i Kiara Arabadžić- 3 srebra, 2 bronce
Kiara Arabadzic – 4 zlata, 3 srebra
Maria Borko – 7 srebra
Dora Knežević- 6 srebra
Ivona Papić – 5 srebra
Ana Ožegović – 8 zlata i 2 srebra
Rok Markulin i Zara Ivičinec – STC 5. i LAC 4.mjesto

Mlađa mladež do 13 g.
Manuela Tominac – ST C zlato i LA C zlato
Marta Šprišić – LA B zlato

Mladež do 15 g.
Fani Svilokos -STD2 zlato i LAD2 zlato
Ema Vuković – STD3 zlato i LAD3 zlato
Valentina Josić – STD3 bronca i LAD3 srebro
Dorian Fajferić i Nika Ivičinec – LAC zlato

Starija mladež do 18 g.
Luka Peleš i Marija Vuletić – STB srebro i LAB srebro

Odrasli do 35 g.
Iva Sever – 2 srebra
Toni Čavala i Maja Mesar – LAB 5. mjesto
Ivan Ratković i Marta Novak – STA bronca i LAB 4. mjesto

Formacija:
LITTLE TOP GIRLS (mlađe osnovke i osnovke )- Srebro

Grupe:
TOP LADIES (odrasle) – Srebro
TOP GIRLS (mladež) – Zlato

Split, 3.6.

Mlađi osnovci do 9 god.
Tin Kral i Lora Arabadžić – 5 srebra
Fran Čunčić i Tara Bećirević – 5 srebra
Tamara Matić – 5 srebra
Gabrijela Šuštić – 3 zlata, 5 srebra
Lora Arabadžić- 2 zlata, 4 srebra
Tara Bećirević – 1 zlato i 5 srebra
Laura Rupčić – 5 srebra

Osnovci do 11 g.
Patrik Cvitić i Kiara Arabadžić- 2 zlata i 3 srebra
Kiara Arabadzic – 6 zlata, 1 srebro
Maria Borko – 7 srebra
Dora Knežević- 4 zlata i 2 srebra
Ivona Papić – 5 srebra
Ana Ožegović – 8 zlata i 2 srebra
Rok Markulin i Zara Ivičinec – STC 5. i LAC 4.mjesto

Mlađa mladež do 13 g.
Manuela Tominac – ST C zlato i LA C zlato
Marta Šprišić – LA B zlato

Mladež do 15 g.
Fani Svilokos -STD2 zlato i LAD2 zlato
Ema Vuković – STD3 zlato i LAD3 zlato
Valentina Josić – STD3 bronca i LAD3 bronca
Dorian Fajferić i Nika Ivičinec – STB zlato i LAB zlato

Starija mladež do 18 g.
Luka Peleš i Marija Vuletić – STB srebro i LAB srebro

Odrasli do 35 g.
Iva Sever – 2 srebra
Toni Čavala i Maja Mesar – LAB 5. mjesto
Ivan Ratković i Marta Novak – STA bronca i LAB 4. mjesto

Formacija:
LITTLE TOP GIRLS (mlađe osnovke i osnovke ) – Zlato

Grupe:
TOP LADIES (odrasle)- Zlato
TOP GIRLS (mladež)- Zlato

top step 1 top step 3

najčitanije