Sisački triatlonci ušli 2022. godinu izvrsnim rezultatima

Tk Sisak

Varaždin je točno u ponoć, na prijelazu iz 2021. u 2022. godinu održao prvo ovogodišnje sportsko natjecanje. Riječ je o 43. izdanju Novogodišnje utrke na kojoj se ove godine okupilo nešto više od 300 trkača i trkačica iz pet zemalja. U utrci na 4,6 kilometara varaždinskim gradskim ulicama i trgovima, sisačke su boje branili članovi Triatlon kluba Sisak. Matija Avirović u cilj je utrčao za 15:36 te u muškoj i ukupnoj konkurenciji osvojio 2.mjesto. Sonja Škevin dionicu je istrčala za 18:04 te u ukupnom poretku zauzela 34. mjesto, a u ženskoj konkurenciji 5. mjesto.

Sisački triatlonci odlične su rezultate postigli i u 11. kolu Lagvić lige održane na Sljemenu 2. siječnja. Alen Kostelac osvojio je prvo mjesto, Antonio Ivančić drugo, a Vladimir Žic treće te su sva trojica postavili svoje nove osobne rekorde.

Novi osobni rekord postavila je i Branka Vidović Kostelac koja je u ukupnom poretku zauzela 10. mjesto, a Maja Krčelić 19. mjesto.