Sisački triatlonci postigli zapažene rezultate na utrci u Crnoj Gori

Naslovna Triatlon

U Kotoru je za vikend održan finalni dio triatlon utrke pod nazivom Ocean lava Montenegro 2022, a na utrci je sudjelovala i ekipa iz Triatlon kluba Sisak te postigla zapažene rezultate.

Dalibor Vujević osvojio je ukupno 4. mjesto te 1. mjesto u svojoj kategoriji sa ukupnim vremenom 4:10:20. Odličnu utrku odradio je i Vladimir Žic koji je u ukupnom poretku bio 13., a u svojoj kategoriji 4., sa vremenom 2:25:37.

Prvi half distance fantastično je odradio i Antonio Ivančić te zauzeo 3. mjesto u svojoj kategoriji, a u ukupnom poretku 16. mjesto sa vremenom 4:29:06. Osim Ivančića, prvi half uspješno je odradio i Vladimir Kokić koji je u svojoj kategoriji osvojio 33. mjesto, u ukupnom poretku 153. mjesto sa vremenom 5:41:26.

U  olimpijskom triatlonu natjecala se Vlatka Kovačević koja je u svojoj kategoriji osvojila 1. mjesto u svojoj kategoriji, 8. mjesto u ukupnoj sa vremenom 3:19:15.