Sisački triatlonci na 4. kolu lige osvojili 4 medalje

mradenovic

Sisački triatlonci ovoga su vikenda nastupili na 23. Marjanskom điru u Splitu, ujedno i 4. kolu Hrvatske triatlon lige. Na ovom natjecanju okupilo se više od 200 natjecatelja iz cijele Hrvatske. Članovi TK Sisak nisu razočarali, a doma se vraćaju sa 4 medalje u svojim kategorijama. Branka Kostelac osvojila je 1.mjesto u svojoj kategoriji te 8.mjesto ukupno. Vlatka Kovačević zauzela je 2.mjesto u svojoj kategoriji te  21.mjesto ukupno. Maja Krčelić  na ovom je natjecanju osvojila 4.mjesto u svojoj kategoriji i 20.mjesto ukupno.

U muškoj konkurenciji Vladimir Žic se u svojoj kategoriji popeo na najviše postolje te osvojio 22.mjesto ukupno. Alen Kostelac u svojoj je kategoriji zauzeo 3.mjesto te 34. u ukupnom poretku, a Antonio Ivančić je osvojio 4. mjesto u svojoj kategoriji te 32. ukupno.

Pred našim triatloncima sada je još finale lige te pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske koje će se održati 11.rujna u Zagrebu.