
povezane vijesti
Pred sisačkim rukometašima je vrlo važna utakmica.
Ove srijede, 19. ožujka, s početkom u 19 sati u derbiju 19. kola 1. Hrvatske rukometne lige sjever u Sportskoj dvorani Brezovica dočekuju ekipu Bjelovara.
Siščanima je pobjeda prijeko potrebna za potvrdu drugog mjesta koje donosi nastup u kvalifikacijama za popunu najvišeg ranga hrvatskog rukometa – Paket 24 Premijer ligu.
„Očekuje nas prava rukometna poslastica i teška utakmica protiv jedne od najjačih ekipa u ligi. Rukometni klub Bjelovar nosi bogatu tradiciju te se može pohvaliti titulom europskih prvaka iz 1972. godine, kada su u finalu pobijedili moćni Gummersbach rezultatom 19:14, te zato pozivamo sve naše navijače i ljubitelje rukometa u Sisku da dođu u dvoranu i budu osmi igrač našoj momčadi!“, pozivaju iz Rukometnog kluba.