Sisački hrvači osvojili 6 medalja na juniorskom prvenstvu Hrvatske

mradenovic

U Sisku je 30.ožujka održano Prvenstvo Hrvatske za juniore u hrvanju grčko-rimskim načinom. U Sportskoj dvorani Brezovica za postolje se borilo 59 hrvača iz 14 hrvatskih klubova.
Hrvački klub Sisak imao je 7 predstavnika, a titule prvaka pripale su Karlu Kodriću u kategoriji do 82 kilograma te Martinu Puklavcu u kategoriji do 77 kilograma. U bratskom finalu, srebrnu medalju osvojio je Pavel Puklavec. Brončane medalje osvojili su Luka Malobabić (kategorija do 67 kilograma), Stefan Zečević (kategorija do 87 kilograma) te Milan Basarac (kategorija do 130 kilograma). Marin Knežević nažalost je ostao bez medalje te osvojio 5.mjesto.
Hrvački klub Sisak najuspješniji je bio i ekipno. Osvojili su 1.mjesto sa 6 bodova više od drugoplasirane ekipe HK Sesveta.