Sisački atletičari odlični na utrci na 5 km u sklopu Zagrebačkog proljetnog polumaratona

Atletika

Dok se marljivo pripremaju za nastavak atletske sezone na stazi, članovi Atletskog kluba Sisak su u sklopu Zagrebačkog proljetnog polumaratona postigli odlične rezultate u utrci na 5 km.

Obzirom da se isključivo radi o djeci između 13 i 17 godina, kojima su primarne discipline 400 i 800m, ovo je bio odličan trening izdržljivosti u sklopu priprema za državna prvenstva.

Alen Baltić je u kategoriji juniora osvojio treće mjesto istrčavši 5 kilometara za 20 minuta i 25 sekundi. U kategoriji juniorki treće je mjesto osvojila Tara Ivičinec kojoj je za 5 kilometara trebala 21 minuta i 7 sekundi. Za 23 minute i 12 sekundi u cilj je utrčala i Marta Rožanković koja je osvojila 5. mjesto.

Iskra Krnjaić osvojila je 8. mjesto, a za 5 kilometara joj je trebalo 26 minuta i 5 sekundi, a Eva Srečec osvojila je 10. mjesto. Utrku na 5 kilometara istrčala je za 30 minuta i 15 sekundi.