Sinkroplivačice osvojile prvu timsku medalju

kh

Članice Kluba sinkroniziranog plivanja Sisak nastupile su na Otvorenom prvenstvu grada Zagreba za juniorke.

– Prvoga dana natjecanja, održanog 29. veljače i 1. ožujka, naše plivačice natjecale su se u disciplini Tehnički solo, Tehnički duo, Slobodni duo i Kombinacija te ostvarile solidne rezultate. U disciplini Tehnički solo Noa Kosić zauzela je 5. mjesto, dok je Karla Prpić u istoj disciplini zauzela 7. mjesto.
U disciplini Tehnički duo Noa Kosić i Ema Matić zauzele su 5. mjesto, a isti plasman ostvarile su u disciplini Slobodni duo. U disciplini Kombinacija naše plivačice osvojile su odlično 3. mjesto (sastav Noa Kosić, Ema Matić, Marija Roksandić, Stella Martinović i Karla Prpić), što je ujedno i prva medalja u timskoj koreografiji za naš klub. Drugoga dana natjecanja Karla Prpić i Noa Kosić natjecale su se u disciplini Slobodni solo. Noa Kosić osvojila je 6.mjesto, Karla Prpić 8.mjesto. – izvijestile su trenerice Matea Đurić i Anja Alispahić, naglasivši kako im je ovo natjecanje odlično poslužilo za pripremu za nadolazeće Državno prvenstvo, koje će se održati 14. i 15. ožujka u Splitu.