Segesta poražena u Križevcima

imp

Stadion Segesta

Nakon tri uzastopne pobjede nogometaši Segeste izgubili su u subotu u Križevcima od nogometaša Radnika.

Utakmica igrana u sklopu 7. kola Druge NL završila je rezultatom 6:1 za domaćine.

Radnik je poveo već u 5. minuti pogotkom Šimuna Šabijana, da bi deset minuta kasnije Segesta izjednačila pogotkom Tonćija Kukoča.

Do kraja prvog poluvremena domaći su uspjeli još jednom zatresti mrežu Siščana. Radnik je u vodstvo u 35. minuti doveo Fran Medić.

U drugom poluvremenu na 3:1, iz jedanaesterca u 84.minuti, povisuje ponovno Medić, a četvrti gol za Radnik, ujedno svoj treći, Medić postiže u 88.minuti. U sudačkoj nadoknadi postignuta su još dva gola. Na 5:1 povisio je David Čondrić u 92. minuti, a konačnih 6:1 u 94. minuti postavio je Nick Ocvirek.

Nakon ovog poraza Segesta se nalazi na petom mjestu ljestvice s osvojenih 13 bodova. Iduću utakmicu Segesta igra na domaćem terenu. U goste joj 13.listopada dolazi devetoplasirana Kustošija. Utakmica na Gradskom stadionu počinje u 15.30 sati.