RK Sisak: MRK Vidovec (33:32)

Rukometaši Siska osvojili još dva boda

Rukometni Klub Sisak

Na domaćem terenu upisali su pobjedu i osvojili nova dva boda

Rukometaši Sisak pobijedili su u 10. kolu 1. HRL-a Sjever MRK Vidovec rezultatom 33:32 (18:15) . „U drugom poluvremenu nešto slabija igra naših dečki, a gosti su ubacili u brzinu više i polako stigli zaostatak od 4 gola koji su naši dečki držali dobar dio utakmice pa su gosti čak i poveli 26:27 u 52. minuti, ali na kraju vrlo bitna pobjeda naših rukometaša i dva boda“, kažu u RK Sisak.

U redovima Siska najviše se istaknuto pivot Družinec sa 11 pogodaka, a pratio ga je Prišek sa 7, odnosno Ražić sa 5 golova.

Gnjatić je dodao 4 pogotka, a trojka Malin, Žarković i Balija po 2 gola. Na golu su ponovno svoj veliki doprinos dali i naši čuvari mreže Fritz-Sabljak i Novinc.

U 11. kolu ekipa Siska gostuje  kod ekipe KTC-a iz Križevcima, a u srijedu, 24.11. s početkom u 19 sati igraju 2. kolo kupa Hrvatske gdje im u goste stiže susjedna Moslavina koja je član Paket24 Premijer lige, a utakmica se igra u SD Brezovica.