12. kolo HRL Sjever

RK Sisak: RK Đakovo - Gosti su slavili s minimalnih 23:24

Rukometni Klub Sisak

Rukometaši Siska u subotu su bili domaćini 12. kola 1. HRL Sjever.

Na samom početku utakmice gosti su poveli sa 2 gola. Naša je momčad brzo anulirala zaostatak i okrenuli na 7:3. Do poluvremena Siščani održavaju prednost i na kraju prvog dijela rezultat svijetli 14:12.

U drugi dio momčad trenera Orlića ulazi uspavano i bezidejno u napadu i gosti sustižu rezultatski minus i u 55. minuti je rezultat neriješen.

Uz obranjena dva sedmerca na nerješenom rezultatu u zadnjih 7 minuta našeg vratara Novinca i par teških šuteva, nije bilo dovoljno za osvojiti barem bod, a gosti zabijaju odlučujući sedmerac i odnose pobjedu i dva boda iz Siska.

U sisačkoj momčadi najviše su se istaknuli novopridošli Mario Zakić s 6 pogodaka, a pratio ga je Ražić s 6 odnosno Družinec s 5 pogodaka.

Na golu vrlo dobar Novinc s 12 obrana uz obranjena dva sedmerca i Fritz – Sabljak s 1 obranom.