Ponovo na stazi pobjednika

kh

OK Sisak – OK Split 3:1 (25:16, 25:19, 24:26, 25:22)

Nakon tri uzastopne gostujuće utakmice, OK Sisak se proteklog vikenda predstavio svojim navijačima u prvoj domaćoj utakmici nove sezone Superlige. U goste Siščanima stigla je posljednjeplasirana ekipa lige, odbojkaši Splita, te se opravdano očekivalo inkasiranje novih bodova.

I u prva dva seta domaći su opravdali renome favorita. Igrali su bez grešaka, poveli su 2:0, a onda su se u trećem setu opustili te je taj dio utakmice pripao gostima. Split je poveo i u četvrtom setu. Imali su gosti prednost sve do pred kraj seta kad Siščani dobrim servisima okreću rezultat i osvajaju nova tri boda koji su ih podigli na 2. mjesto ligaške ljestvice.

Za OK Sisak protiv Splita igrali su: Vakufac, Cvanciger, Alić, Tepavac, Duraković, Vasko, Šimić, Alihodžić, Senčar, Velić, Šarar, Blažević. Trener: Mirsad Šarčević.