Održan 9. Kompin turnir

kh

Za sisačku košarkašku veteransku ekipu su nastupili: Vlatko Čakširan, Krunoslav Osmanagić, Siniša Ivšić, Tomo Novosel, Miroslav Sredić, Boris Petričević, Mario Janković, Krešimir Gregurić, Boris Gulan i Roman Senčar.

Tradicionalni, Memorijalni turnir u veteranskoj košarci “Ivica Tomljenović Kompa” ove je godine okupio ekipe iz Zagreba, Županje, Karlovca i Siska, a osvojili su ga veterani iz momčadi “Auto lim lak” iz Karlovca.

U uvodnim utakmicama Karlovčani su pobijedili VKK “Zagreb” 66:51, a KK “Veterani Sisak” je bio bolji od predstavnika Županje 66:59.
U utakmici za 3. mjesto Županja je pobijedila Zagreb 66:52, a u finalu ekipa “Auto lim lak” je pobijedila KK “Veterani Sisak” rezultatom 61:54 i zasluženo osvojila 9. Kompin turnir.
Uoči finalne utakmice održano je natjecanje u tricama koje je kao i prošle godine osvojio igrač Županje Dinko Spahija.