Odličan nastup sisačkih plivača na mitingu u Čakovcu

imp

Čakovec 1

Na Gradskim bazenima Marija Ružić u Čakovcu održan je Međunarodni plivački miting Memorijal Anto Dragić. U organizaciji Čakovečkog plivačkog kluba, sedmi po redu Memorijal, okupio je 271 natjecatelja iz 14 plivačkih klubova iz Hrvatske, Slovenije i Mađarske.

Natjecatelji su bili podijeljeni u tri starosne kategorije, a PK Sisak Janaf nastupio je sa 20 natjecatelja i ostvario odlične rezultate.

Ukupno je osvojena 21 medalja, 11 zlatnih, 5 srebrnih i 5 brončanih te su dvije plivačice proglašene za najuspješnije na natjecanju.

Sara Balen u kategoriji B kod djevojaka osvojila je 5 zlatnih medalja u disciplinama 50m leđno, 100m leđno, 200m leđno, 50m slobodno i 100m leptir.
Sara je također proglašena najuspješnijom plivačicom u kategoriji B, te je osvojila vrijednu nagradu organizatora.

Njezina kolegica Izabela Gulan osvojila je 4 medalje, dvije zlatne u disciplinama 100m leđno i 100m slobodno, i dvije srebrne medalje u disciplinama 100m slobodno i 200m slobodno.
Izabela je proglašena najuspješnijom plivačicom natjecanja u kategoriji A, te je osvojila vrijednu nagradu organizatora.

Laura Panjković osvojila je 4 medalje u kategoriji A.
Dvije zlatne u disciplinama 100m slobodno i 50m prsno te dvije srebrne medalje u disciplinama 50m leptir i 100m prsno.

Irma Petrović osvojila je 3 medalje u kategoriji A.
Irma je bila zlatna u disciplini 200m prsno te dva puta brončana u disciplinama 50m prsno i 100m prsno.

Andrea Šapina osvojila je također 3 medalje u kategoriji B.
Srebrna je bila u disciplini 100m prsno i dvije brončane medalje u disciplinama 50m leđno i 100m leđno.

Nina Horžić osvojila je 2 medalje, zlatnu u disciplini 50m leptir i brončanu u disciplini 50m prsno.

Uz osvajačice medalja, u Čakovcu su svoje dobre nastupe imali i : Antonia Buić, Vlatka Panjković, Mia Posavec, Dora Horžić, Saša Borovnjak, Eva Mia Franić, Matija Smernić, Luka Trkulja, Tia Mraković, Elena Bilušić, Mihael Petrović, Ante Rožanković, Mislav Lerotić i Leo Jurišić.