Odličan nastup plivača PK Sisak Janaf na Prvenstvo Hrvatske u plivanju

imp

Plivači Pk Sisak Janaf

Bazenski kompleks na Sveticama u Zagrebu bio je od 28. do 31.srpnja domaćin Prvenstva Hrvatske za seniore i dobne skupine.

Ukupno su nastupila 402 natjecatelja iz 36 hrvatskih plivačkih klubova.

PK Sisak Janaf nastupio je sa tri plivačice, Lorena Bilušić, Lana i Elena Rajković, i dva plivača, Otto Porcer i Ninko Perić. Treneri na natjecanju su bili Hrvoje Petrović i Dejan Rukljač.

Lorena Bilušić je najbolje utrke odradila u disciplinama 50 m leptir gdje je ostvarila 6. mjesto u kategoriji juniora (30.05), i disciplini 200m leptir gdje je ostvarila 9. rezultat u kategoriji juniorki (2:34.88). S tim rezultatima izborila je B seniorska finala.

Otto Porcer najbolje je otplivao disciplinu 50 m leđno (28.69) i zauzeo 10. mjesto u konkurenciji juniora. Također je s tim vremenom izborio B seniorsko finale.

Lana Rajković najbolju utrku odradila je u disciplini 200 m leptir (2:47.15) gdje je zauzela 10. mjesto u konkurenciji mlađih juniorki.

Ninko Perić osvojio je 10. mjesto u disciplini 50 m prsno (32.43) u kategoriji mlađih juniora.

„S ovim natjecanjem završena je plivačka sezona i plivači PK Sisak Janaf odlaze na zasluženi odmor.
Svima želimo ugodno ljeto te da se odmorni nađemo 1. rujna kada kreće nova plivačka sezona.“, poručuju iz PK Sisak Janaf.