Odbojkaši Siska nastavili pobjeđivati

kh

Protekli vikend su gostovali kod borbene ekipe Rovinja i osvojili nove bodove u Superligi.

No do pobjede Siščani nisu došli nimalo lako.

Iako prvi i drugi set OK Sisak vodi, u završnicama dolazi do opuštanja i setovi odlaze na stranu Rovinja.

U trećem setu igra se izjednačeno, a onda Sisak prelazi u vodstvo (24:23), Rovinj napada, Antonio Vasko blokom zaustavlja domaćeg igrača i set je na strani Siska.

Uzbuđenja nije nedostajalo niti u 4.setu, a obilježilo ga je briljantno serviranje Matije Tepavca, kapetana sisačke momčadi. Pri rezultatu 6:4 za Sisak, Tepavac preuzima servis i s 5 aseva odvodi svoj tim na lijepu prednost koju ekipa uspješno održava do kraja seta.

U odlučujući 5. set Sisak je ušao koncentriraniji i zahvaljujući dobrim servisima Durakovića, Tepavca i Velića odvoja se na par poena te u konačnici osvaja set rezultatom 15:12, a ujedno i meč.

OK Rovinj – OK Sisak 2:3 (31:29, 25:23, 23:25, 21:25, 12:15).

Protiv borbene ekipe Rovinja za OK Sisak su nastupili: Vakufac, Cvanciger, Duraković, Vasko, Alić, Tepavac, Alihodžić, Basta, Velić, Senčar, Šimić, Šajnić. Trener: Mirsad Šarčević

OK Sisak na ljestvici Superlige zauzima 2.mjesto.