Medveščak u Sisku pobijedio aktualnog prvaka EBEL-a

imp

Hokejaši Medveščaka, kao domaćini u sisačkoj Ledenoj dvorani Zibel, svladali su Bolzano iz Južnog Tirola s 2:1 i upisali četvrtu pobjedu u novoj sezoni EBEL lige, od čega drugu u nizu i treću u posljednje četiri utakmice.
Medveščak je poveo već u 2. minuti preko Armstronga, a izjednačio je Geiger u 14. minuti prve trećine. Pobjedu Medvjedima donio je Mauldin u 11. minuti treće trećine, u trenutku kada je zagrebačka momčad igrala s igračem više.
Medveščak je u petak također u Sisku, rezultatom 5:2 svladao Black Wingse iz Linza te je sada 10. na ljestvici s 13 bodova iz 11 odigranih susreta. Na vrhu su Vienna Capitalsi s 35 osvojenih bodova.
Sljedeću utakmicu Medveščak igra u nedjelju, 28.listopada, na domaćem terenu, Ledenoj dvorani Doma sportova, protiv Innsbrucka.