Crveno-bijeli napunili nove mreže

kh

Angažiranom igrom, na trenutke vrlo dopadljivom, Segesta je rezultatom 3:1 (1:1) pobijedila Savu Strmec.
Druga je to pobjeda crveno-bijelih u novoj prevenstvenoj sezoni 4. NL središte.
U utakmici 2. kola, igranoj 31.kolovoza na Gradskom stadionu Sisak, poveli su gosti (Horvatinec, 34.min), iskoristivši grube pogreške domaće obrane.
Iako su mogli i ranije, mladi igrači Segeste okrunuli su svoje napore u zadnjim trenucima prvog poluvremena. Izjednačujući pogodak postigao je Matija Sertić u 45.minuti.
Potpuni rezultatski preokret dogodio se u prvih 5 minuta nastavka susreta. Ivan Stojaković pogađa u 48.minuti, a već u idućoj i Ivica Alapić.

Mreže (ŠRC Sisak nabavio je posve novi set, u prepoznatljivim bojama Segeste) se do konca dvoboja više nisu tresle, unatoč vrlo izglednim prilikama (ali i zbog nekoliko vrlo upitnih sudačkih odluka), pa momčad trenera Daria Kovačevića u Hum na Sutli, gdje Stara dama igra idući prvenstveni susret, odlazi s gol razlikom 6:1 iz dvije utakmice (u prethodnom kolu Segesta je u zagrebačkoj Odri pobijedila 3:0).
Novu predstavu na domaćem travnjaku Segesta će pružiti 11.rujna protiv Croatie.