Četiri medalje za karatiste Kondure na PH u Prelogu

392927976 848587753442557 955716291808878683 N

U Prelogu je u subotu,  21. listopada održano Prvenstvo Hrvatske u karateu za mlađe dobne kategorije. Riječ je o jednom od najmasovnijih natjecanja na kojem je nastupilo oko 800 natjecatelja. Boje sisačkog karate klub Kondura branili su Franko Vujanić Balog, Tia Beriša, Igor Anušić, Arijan Sertić, Boris Anušić te Viktor Anušić i osvojili četiri medalje.

Franko Vujanić Balog  osvojio je srebrnu medalju te je tako postao viceprvakom  Hrvatske, braća Igor i Boris Anušić osvojili su brončane medalje, treći brat Viktor je došao do borbe za medalju, ali na žalost istu nije uspio osvojiti. Arijan je prikazao odličnu borbu ali je nažalost izgubio u prvom kolu. Brončanu medalju osvojila je Tia Beriša.