16. otvoreno prvenstvo Petrinje u stolniom tenisu

IMG 20260621 WA0005

U nedjelju je u stolnoteniskoj dvorani stolnoteniskog kluba Mladost u Srednjoj školi Petrinja odigrano 16. otvoreno prvenstvo Petrinje u stolnom tenisu na kojem su osim domaćina i organizatora STK Mladost nastupili i igračice i igrači iz STK Dugo Selo, STK Siscia,  STK Požega i STK Kutina.

Natjecanje je odigrano u tri kategorije, mlađi kadeti, kadeti i rekreativci.

Rezultati

Mlađi kadeti mlađe kadetkinje:

  1. Vito Lukić (Požega)
  2. Grgur Biočić (Dugo Selo)
  3. Ema Brodarić (Siscia)
  4. Barbara Kata Šako (Mladost Petrinja)

Iz petrinjske Mladosti još su nastupili Kaja Lovreković, Klara Kireta i Hana Domitrović.

Kadeti i kadetkinje:

  1. Leon Šabanović (Siscia)
  2. Luka Majnarić (Siscia)
  3. Aulin Krčelić (Mladost Petrinja)
  4. Ela Pavlić ((Mladost Petrinja)
  5. Lorena Kireta ((Mladost Petrinja)

Rekreativci:

  1. Marijan Barić
  2. Davor Kuljanac
  3. Miroslav Cota
  4. Sanja Brodarić

Organizator, STK Mladost Petrinja je tri prvoplasirana natjecatelja/ice u svakoj kategoriji nagradio sportskim peharima, dok su svi ostali natjecatelji nagrađeni utješnim brončanim medaljama.

 

IMG 20260621 WA0003

najčitanije