povezane vijesti
U nedjelju je u stolnoteniskoj dvorani stolnoteniskog kluba Mladost u Srednjoj školi Petrinja odigrano 16. otvoreno prvenstvo Petrinje u stolnom tenisu na kojem su osim domaćina i organizatora STK Mladost nastupili i igračice i igrači iz STK Dugo Selo, STK Siscia, STK Požega i STK Kutina.
Natjecanje je odigrano u tri kategorije, mlađi kadeti, kadeti i rekreativci.
Rezultati
Mlađi kadeti mlađe kadetkinje:
- Vito Lukić (Požega)
- Grgur Biočić (Dugo Selo)
- Ema Brodarić (Siscia)
- Barbara Kata Šako (Mladost Petrinja)
Iz petrinjske Mladosti još su nastupili Kaja Lovreković, Klara Kireta i Hana Domitrović.
Kadeti i kadetkinje:
- Leon Šabanović (Siscia)
- Luka Majnarić (Siscia)
- Aulin Krčelić (Mladost Petrinja)
- Ela Pavlić ((Mladost Petrinja)
- Lorena Kireta ((Mladost Petrinja)
Rekreativci:
- Marijan Barić
- Davor Kuljanac
- Miroslav Cota
- Sanja Brodarić
Organizator, STK Mladost Petrinja je tri prvoplasirana natjecatelja/ice u svakoj kategoriji nagradio sportskim peharima, dok su svi ostali natjecatelji nagrađeni utješnim brončanim medaljama.
