Program manifestacije "Kupske noći"

nn

KUPSKE NOĆI

31.08-03.09. 2017. SISAK

PROGRAM

(sva događanja organiziraju se na Šetnici Slave Striegla osim ako nije drugačije navedeno)

Četvrtak, 31. Kolovoz 2017.

11:00 – SEMINAR – „Profiliranje DMK proizvoda i destinacija kroz dizajn i upravljanje doživljajem za hibridne proizvode poslovnog, zdravstvenog , kulinarskog, aktivnog i kulturnog turizma“ (UNPAH-a, TZG Siska i Gradski muzej Siska uz potporu Ministarstva turizma)
16:00 – 19:00 – obilazak broda Biokovo (svakih pola sata – grupa do 20 osoba)
17:30 – 19:00 Brod umjetnosti – Stihovnica (suorganizator Ogranak Matice Hrvatske u Sisku) uz glazbenu pratnju Branimir Bogunović Pif – program se odvija na brodu Juran i Sofija
19:00 – Program Star film fest – Stari grad

Petak, 01. Rujna 2017.

10:30 – Star film fest: dječji program – Uzbuna na Zelenom vrhu – Kazalište 21
16:00 –19:30 Kupska alka (suorganzator UDVDR HR klub Vrbina)
16:00 – 19:00 – obilazak broda Biokovo (svakih pola sata – grupa do 20 osoba)
20:00 Dodjela medalja pobjednicima Kupske alke
20:30 – Koncert Groowy cakes – postav riječnom brodarstvu
20:00 h – Star film fest: projekcija filma pod zvijezdama- Ne gledaj mi u pijat – Kazalište 21
21:30 Star film fest: koncert filmske glazbe Antonija Kihalić & Saša Tadić- Kazalište 21
23:00 Star film fest: koncert Radio Aktiv – Kazalište 21

Subota, 02. Rujna 2017.

11:00 – 19:00
Radionice Industrijska baština
Animacijske igre za djecu – Put u Disney svijet (16:00-19:00)
Crtanje lica (16:00-19:00)
Ulični zabavljači
Radionice origamija – izrada zajedničke instalacije (suorganizator Origami Sisak)
Likovna kolonija – radionica slikanja (suorganizator Sulikum)
14:00 – 17:00 Šikljada – veslački dvoboj kupskih čamaca – muška utrka (suorganizator Udruga lađara Sisak)
17:00 – 18:00 – Aero show (suorganizator Aero klub Sisak)
18:00 – 19:30 – Šikljada – veslački dvoboj kupskih čamaca – završnica (suorganizator Udruga lađara Sisak)
20:00 – Dodjela medalja pobjednicima Šikljade – brod Biokovo
20:30 Koncert – Telefon Blues Band – Brod Biokovo
Vatromet
20:00 – Star film fest: svečanost zatvaranja festival pod zvijezdama – Kazališta 21
21:30 Star film fest: koncert 4head – Kazališta 21
23:00 –Star film fest: DJ Mario Kovač – Kazalište 21

Nedjelja, 03. Rujna 2017.

8:00-12:00 Oldtimer Rally (Oldtimer club Sisak)
15:00-19:00 Šikljada – veslački dvoboj kupskih čamaca – ženska utrka (suorganizator Udruga lađara Sisak)
16:00-19:00
Radionice Industrijska baština
Radionice origamija – izrada zajedničke instalacije (suorganizator Origami Sisak)
Likovna kolonija – radionica slikanja (suorganizator Sulikum)
17:00-19:00 Škola veslanja (suorganizator Kajak kanu klub Odra Sisak)
19:30 – Dodjela medalja pobjednicama Šikljade
20:00 – Koncert – Zdenka Kovačićek – postav riječnom brodarstvu
Puštanje papirnih lanterni

Organizatori zadržavaju pravo izmjene programa.
Organizatori i suorganizatori zahvaljuju na sudjelovanju i pomoći u provedbi programa: građanima grada Siska, volonterima, Volonterskom centru Sisak, Crvenom križu Sisak, Ronilačkom klubu Sisak, Agencija lokalne demokracije Sisak- Volonterski centar Sisak, Lučkoj upravi Sisak, Lučkoj kapetaniji Sisak, Vatrogasnoj postrojbi grada Siska, Agenciji za vodne putove Sisak, ŠRC Sisak, Dom KKV, Komunalac Sisak.

najčitanije