Počinje ogrjevna sezona

ibb

261020211635251782.jpeg

Danas započinje ogrjevna sezona – javlja nam HEP Toplinarstvo, koje danas uključuje grijanje i sisačkom korisnicima.
U HEP-u napominju da se grijanje najprije uključuje prioritetnim krajnjim kupcima – dječjim vrtićima, školama, domovima zdravlja te domovima za starije i nemoćne osobe, a potom i stambenim i poslovnim zgradama u kojima su završeni svi radovi na unutarnjim instalacijama i koje su spremne za prihvat toplinske energije. Sve one koji još uvijek provode radove na unutarnjim instalacijama u svojim stambenim i poslovnim prostorima, HEP poziva da ih što prije završe, a predstavnike suvlasnika da dostave pisanu izjavu o završetku radova i ispravnosti unutarnjih instalacija grijanja, kako bi se grijanje moglo uključiti.
Ogrjevna sezona 2017./2018. završit će najkasnije 15. svibnja 2018. godine, sukladno vremenskim uvjetima.

najčitanije