Na Gradskim blagajnama plaćanje svih računa od sredine listopada

ibb

261020211635251318.jpeg

Gradske blagajne na gradskim tržnicama Kontroba i Caprag, osim što nude mogućnost plaćanja računa gradskim trgovačkim društvima i ustanovama bez naknade, od sredine listopada uvode i dodatnu pogodnost – ekskluzivno doznajemo od gradonačelnice Kristine Ikić Baniček:

”Novost je da smo konačno uspjeli s OTP Bankom i HNB-om dogovoriti mogućnost da građani sve račune plaćaju na gradskim blagajnama. Od sredine listopada, kada će to krenuti, prvih nekoliko mjeseci će se i ti računi plaćati bez naknade, a kasnije će to biti minimalna naknada koja će definitivno biti konkurentna u odnosu na sve ostale institucije koje pružaju te usluge. Dakle, opet smo napravili jedan iskorak kako bi našim građanima malo olakšali život i malo podebljali novčanike”, kaže gradonačelnica.

najčitanije