Ledeni trg koji je zaživio u sklopu Božićnog grada sinoć je ugostio svoje prve klizače i otvorio sezonu klizanja u centru grada.
Klizalište u Kranjčevićevoj veliko je 10 puta 20 metara, led je debljine 8 cm, a klizanje na njemu neće se naplaćivati. Jedino ćete kune morati izdvojiti za iznajmljivanje klizaljki.
Najviše mu se raduju najmlađi Siščani kojima je ono i namijenjeno. Napraviti prve korake na ledu ili pokazati kako dobro rade piruete, vijenac naprijed i natrag i sve ostale bravure na ledu imat će prilike do 7.siječnja.
Samo se dobro oboružajte štitnicima i zaštitite osjetljiva mjesta.
Foto: SMŽ Infovijesti