Klizači iskušali led

imp

261020211635284729.jpeg

Ledeni trg koji je zaživio u sklopu Božićnog grada sinoć je ugostio svoje prve klizače i otvorio sezonu klizanja u centru grada.

Klizalište u Kranjčevićevoj veliko je 10 puta 20 metara, led je debljine 8 cm, a klizanje na njemu neće se naplaćivati. Jedino ćete kune morati izdvojiti za iznajmljivanje klizaljki.

Najviše mu se raduju najmlađi Siščani kojima je ono i namijenjeno. Napraviti prve korake na ledu ili pokazati kako dobro rade piruete, vijenac naprijed i natrag i sve ostale bravure na ledu imat će prilike do 7.siječnja.
Samo se dobro oboružajte štitnicima i zaštitite osjetljiva mjesta.

Foto: SMŽ Infovijesti

najčitanije