I sisačka tržnica na Danu hrvatskih tržnica u Zagrebu

ibb

261020211635251463.jpeg

Na zagrebačkom Trgu bana Jelačića danas se održava tradicionalna, šesta manifestacija ”Dani hrvatskih tržnica”, na kojoj sudjeluje i Gradska tržnica Sisak kao članica Udruge hrvatskih tržnica.
U retro izdanju, na drvenim klupama i s izlagačima u narodnim nošnjama, manifestacija je zamišljena kao povratak u atmosferu tržnice s početka 20. stoljeća.

Domaće proizvode lokalnih OPG-ova predstavljaju tržnice iz cijele Hrvatske, s ukupno 70 – tak izlagača. Predstavnici i dugogodišnji komitenti sisačkog placa su: OPG Marinko Crnković, OPG Antun Budimir, OPG Verica Selanac, OPG Dubravko Turkalj i OPG Štefica Trsoglavec.

najčitanije