Radnici Sisačkog vodovoda dobit će ove godine božićnicu u iznosu 500,00 kuna te sljedeće godine, uz božićnicu, i 300,00 kuna uskrsnice. Rezultat je to danas potpisanog Sporazuma između gradonačelnice Kristine Ikić Baniček, direktora Sisačkog vodovoda Srđana Marića i Dražena Jagodića, predsjednika Radničkog vijeća u ovom trgovačkom društvu. Sporazumom se uređuju materijalna prava radnika na vrijeme od dvije godine s mogućnošću produljenja na još dvije godine. Tako se radnici Sisačkog vodovoda pridružuju zaposlenicima Komunalca, GOS-a, Gradske tržnice, Autoprometa te zaposlenicima gradske uprave i gradskih ustanova koji su već ranije potpisali ovaj Sporazum koji uređuje materijalna prava zaposlenika.