Na 10. Festivalu regionalnih kazališta Prolog gostuje Gradsko kazalište Požega s komedijom “Floromanija”. Predstava će se održati u utorak 7.11.2017. godine u Kazalištu 21 s početkom u 20 sati. Predstavu je režirao Majkl Mikolić.
˝Floromanija˝ je komedija prožeta glazbom i fenomenom instant glazbenih zvijezda. Otvara suvremena pitanja može li danas svatko postati zvijezda preko noći pomoću You tube-a te kako to djeluje na malog čovjeka? Flora je domaćica, okupirana kućanskim poslovima, Florijan-njezin suprug pokušava je izvući iz depresije tako što je snimi kako pjeva. U nadi da joj pomogne angažira učiteljicu pjevanja koju pronalazi u lokalnom kafiću. Igraju: Barbara Rocco, Luka Juričić, Marijana Matoković.
Cijena ulaznice je 30 kuna, a za umirovljenike, studente i učenike 20 kuna.