Poginuo pod naletom vlaka

ibb

261020211635250596.jpeg

Noćas oko 2.30h u mjestu Donja Vlahinićka vlak je naletio na 22-godišnjeg pješaka, koji je od zadobivenih ozljeda u 4.40h preminuo u Općoj bolnici ”Dr. Ivo Pedišić” Sisak.
Očevid je u tijeku – javlja Policijska postaja Kutina.

najčitanije